EN DE PL

Części do samochodów

Części do samochodów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci kupują stare amerykańskie samochody, by popołudniami pogrzebać w garażu. Jak najbardziej popieramy takie hobby. Wychodząc naprzeciw pasjonatom oferujemy w sprzedaży oleje firmy Mollers Oil, które doskonale sprawdzają się przy samochodach zabytkowych, retro i tych ze sportowym zacięciem. Zapraszamy do Normcar Shop.

Naprawy eksploatacyjne nie ograniczają się jedynie do wymiany płynów! Zapotrzebowanie na różne części stale rośnie. Chętnie pomożemy Państwu w tych kwestiach. Dysponujemy dużym zapleczem części do amerykańskich samochodów, a w razie konieczności jesteśmy je w stanie sprowadzić. W kwestii sprowadzania części zajmujemy się jedynie tymi, które dotyczą starszych modeli.

Przypominamy, żeby przy wybieraniu i kupowaniu części nie zawsze należy sugerować się ceną. Zwykle niska cena oznacza niską jakość. To tylko komplikuje sprawę i wydłuża czas pracy przy samochodzie, ponieważ niektóre egzemplarze części, często zamówione ze Stanów, nie nadają się do montażu. Warto w tej kwestii zaufać bardziej doświadczonym kupującym, którzy nie tylko maja już sprawdzone firmy i dostawców, ale także niezbędną wiedzą potrzebną przy wyborze części.

Większość modeli klasycznych amerykańskich samochodów pojawiła się w naszym garażu. Doskonale znamy takie marki jak Dodge, Plymouth czy Oldsmobile. Dzięki temu posiadamy także niezbędne części do wielu modeli tych marek.

Niektóre części do samochodów amerykańskich posiadamy na miejscu i co jakiś czas organizujemy wyprzedaż garażową. Dzięki temu macie szansę kupić coś w okazyjnej cenie, nie wspominając o tym, że mamy wiele perełek w swoich zbiorach.

Na te chwilę sprzedajemy między innymi:

- części Dodge, np. fotele;

- części Buick, np. silniki i podzespoły;

a ponadto części do takich marek jak: Jeep, Chrysler, Chevrolet, Corvette, Pontiac, Cadillac i Ford.

Zapraszamy do kontaktowania się z firmą Normcar, aby uzyskać informację o dostępności części w naszym magazynie lub czasie realizacji zamówienia. Możecie także Państwo liczyć na poradę dotyczącą wyboru właściwego producenta części. Dołożymy wszelkich starań, by uzyskali Państwo satysfakcjonującą odpowiedź i znaleźli rozwiązanie swojego problemu.