EN DE PL

O nas - normcar.pl

O nas

Warsztat Normcar istnieje od 2005 roku, ale samochody amerykańskie to dla nas wciąż interesujący temat. Dodge, Plymouth, Oldsmobile -  to właśnie te auta przyprawiają nas o szybszy puls.

Ekipa Normcar to przede wszystkim wielcy miłośnicy klasycznych krążowników szos, którzy do pracy nad każdym projektem angażują swoje serce i umiejętności. Dzięki temu nasz serwis samochodów amerykańskich cieszy się dobrą opinią oraz wciąż rosnącym zainteresowaniem.

Do naszych kompetencji należą:

- naprawa samochodów amerykańskich;

- serwis samochodów amerykańskich;

- renowacja samochodów;

- sprzedaż części do samochodów amerykańskich.

Zapraszamy do galerii, aby przekonać się jakie projekty wyjechały z naszego garażu. Ciągle się rozwijamy i dzięki temu w pełni możemy realizować swoje pomysły, a przede wszystkim wizje naszych Klientów.

Posiadamy także niezbędną wiedzę, popartą dużym doświadczeniem w budowie projektów różnych marek. To wszystko w połączeniu z dobrze wyposażonym warsztatem, dużym garażem oraz chęciami daje niesamowite efekty.

Warto nadmienić, że zajmujemy się także samochodami europejskich marek, choć zwykle są to już samochody zabytkowe. Część naszych projektów można obejrzeć na miejscu, w warsztacie w Wolborzu, gdzie na stałe są garażowane. Kilkanaście naszych samochodów jeździ za granicą.

Oczywiście poza budową i renowacją aut, zajmujemy się także tym, co każdy miłośnik motoryzacji ceni najbardziej: jeżdżeniem. Rajdy, zloty czy choćby crusing po mieście to nasze drugie życie. Dzięki temu mamy ciągły kontakt z innymi sympatykami amerykańskich marek, a także na bieżąco śledzimy trendy w tuningu. Żałujemy jedynie, że wciąż na drogach jest tak mało tych perełek motoryzacji.

Na stronie warsztatu możecie znaleźć opisy naszych projektów i pełne galerie obrazujące etapy pracy oraz odnośniki do aukcji, które prowadzimy. Możecie także kupić za naszym pośrednictwem oleje silnikowe Millers Oil rekomendowane do aut retro, ekskluzywnych, zabytkowych i sportowych.

Koniecznie sprawdźcie także relacje z imprez, w których braliśmy udział, często przywożąc z nich nagrody w różnych kategoriach.

Do zobaczenia w Normcarze!Ekipa Normcar!

A nasza ekipa to:

 

10___cache_multithumb_thumbs_b_150_100_0_00___images_sobipro_entries_fsm_syrena_kng_(5).JPG

Wojtek - Kierownik Warsztatu - wołają na niego Dylu to nasz świetny mechanik i złota rączka na niego zawsze możemy liczyć.

 

 

 

                                                                   

b_150_100_0_00___images_img_9220.jpgAdam- Najmłodszy w rodzinie mechaników. Zawsze pomoże!


mt_ekipaJacek- ksywa Wnusio a doświadczenie jak dojrzały tata.


mt_ekipaArtur- nie wiesz co puka w silniku lub zawieszeniu? ZAPYTAJ ARTURA!!!