EN DE PL

Serwis samochodów

Serwis samochodów

Firma Normcar zajmuje się serwisem samochodów amerykańskich. To przede wszystkim nasza pasja, która łączy cały nasz zespół. Ze szczególnym uwielbieniem zajmujemy się starymi amerykańskimi klasykami, których wciąż przybywa wśród miłośników motoryzacji. Mówiąc serwis mamy na myśli renowację, ponieważ egzemplarze, które do nas trafiają, zwykle bardziej potrzebują generalnego remontu niż lekkich poprawek. Nasi Klienci przyjeżdżają do nas z całego kraju, niektórzy nawet z zagranicy. Jeden z naszych niemieckich Klientów powierzył pod naszą opiekę cała swoją flotę zabytków. Warto w tym miejscu nadmienić, że oprócz amcarów, chętnie dłubiemy także przy europejskich zabytkowych autach.

Zapraszamy do galerii, gdzie możecie obejrzeć relacje z poszczególnych renowacji modeli różnych marek. Oprócz odbudowy samochodów chętnie zajmiemy się także modyfikacjami zawieszenia i układu napędowego w celu poprawy bezpieczeństwa samochodów oraz dostosowania ich do współczesnych warunków drogowych. W zasadzie jesteśmy w stanie zrealizować nawet najśmielsze pomysły i wyposażać zabytkowe auta w najnowsze technologie. Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia oraz dobrze wyposażone zaplecze mamy na miejscu w warsztacie, dzięki czemu oferujemy pełny serwis samochodów, bez zbędnych pośredników i tracenia czasu. Koszty naszych usług w największej mierze są uzależnione od stanu pojazdu oraz jego standardu. Zasadniczo jesteśmy w stanie to określić dopiero po rozebraniu samochodu i wypiaskowaniu części.

 Nie staramy się konkurować z innymi warsztatami cenowo i terminowo, ponieważ uważamy, że jeśli coś robimy to musi to być zrobione od początku do końca perfekcyjnie. Dlatego też nie zajmujemy szybkimi i tanimi naprawami przedsprzedażowymi, które więcej komplikują w przyszłości. Nie zajmujemy się druciarstwem. Dzięki precyzji i dobrych częściach możemy na wszystkie nasze prace udzielić gwarancji. Kilka lat istnienia warsztatu, kilkadziesiąt zrealizowanych projektów różnych marek i cała rzesza zadowolonych Klientów to efekty naszej ciężkiej pracy.
Dodatkowo po pełnym procesie renowacji samochodu możemy Państwu zaproponować także serwis ponaprawczy. Każdy samochód, który przechodzi przez nasz warsztat wyjeżdża z niego w pełni sprawny i gotowy do jazdy.